Cart0Item(s)

Nincs termék a kosárban.

Product was successfully added to your shopping cart.

Tarts velünk a Ruscona varázslatos világába!

DOLGOZZ VELÜNK A RUSCONA NAIL CORNERBEN A XIII. KERÜLET SZÍVÉBEN

Budapest, XIII. Hegedűs Gyula utca 91.

Ha, imádod a szakmádat, gyakorlott vagy és váltanál, vagy több munkát is vállalnál, de nem akarsz vállalkozni? Mi mindent biztosítunk, neked csak a csodaszép körmöket kell elkészítened!

Ha, nyitott vagy az újdonságokra, a fejlődésre és fontos számodra a megbecsülés, ne keresgélj tovább!

Rákos Zsuzsanna Ruscona

Rákos Zsuzsanna vagyok, a Ruscona Nail Corner körömszalon tulajdonosa és a gyönyörű körmök szerelmese.

Ki vagyok? Itt megismerhetsz!

Számomra mindig fontos volt a nőiesség, a szépség, az ápoltság, az igényes megjelenés. Mindezeket szem előtt tartva készülnek vendégeink csodálatos körmei a Ruscona Nail Corner szalonban.

Már gyerekkoromban is a körmeimet festegettem, majd a zsebpénzemből megvettem a körömlakkokat és kipróbáltam minden újdonságot. Eredetileg bölcsész vagyok, de 2014-ben, a kisfiam megszületése után megérett bennem a gondolat, hogy szeretnék egy szépség szakmát elsajátítani. Ezért 8 évvel ezelőtt megszereztem a kézápoló-műkörömépítő és lábápoló végzettséget és még ebben az évben megnyitottam vidéken az első szalonomat, amelyet néhány hónap alatt sikeresen felfuttattam. Pár évvel később Budapesten egy műkörömalapanyagokat forgalmazó cég marketingvezetőjeként dolgoztam, így a szakmában maradtam, de a műkörmös asztaltól sajnos fel kellett állnom.

2019-ben egy álmom vált valóra, amikor lehetőségem adódott a Ruscona márka magyarországi népszerűsítésére. Számomra ez a márka jelenti azt a szakmai minőséget, amelyet a szalonkörmösök biztonsággal tudnak használni.

Az első pillanattól fogva tudtam, hogy csak úgy lehetek hiteles kéz- és lábápoló szakember, ha én magam is használom a Ruscona anyagokat. Így nem volt kérdés, hogy visszatérjek a szalonmunkához és ezt a csodálatos márkát teljeskörű hitelességgel képviseljem.

Mit kínálok neked csapatunk tagjaként?

Kiegyensúlyozott munkakörnyezetet.

Barátságos hangulatot.

A Ruscona professzionális anyagok megismerését.

Szakmai fejlődést.

Online videó segédanyagok ingyenes használatát.

Vásárlási kedvezményt a ruscona.hu webáruházban.

Nyitott pozíciók:

Kézápoló - műkörömépítő heti 2 nap

Kézápoló - műkörömépítő teljes állás

A részleteket személyes megbeszélés alkalmával tudjuk egyeztetni.
Fényképes önéletrajzzal és 9 db referenciafotóval. 3 db előkészítés, 3 db erősített gél lakkozás, 3 db műkörömépítés plusz 3 db pedikűr lakkozással, ha rendelkezel az ehhez szükséges végzettséggel.

Jelentkezés e-mailben: zsuzsanna.rakos@gmail.com
Telefonon: +36306858600

Miért választják sokan a Ruscona Nail Cornert, miért van sok vendégünk?

Ruscona köröm

Precizitás

A tökéletességre törekszünk és nem engedjük el addig vendégeinket, amíg nem érjük el a maximális hatást.

Vendégközpontúság

Nálunk tényleg a vendég a fontos, ez az ő ideje, amit magára fordíthat, ezért azt szeretnénk, ha maximálisan jól érezné magát nyugodt, könnyed időt töltene el nálunk.
Annak érdekében, hogy minél több érdeklődőnek tudjuk a Ruscona minőséget nyújtani egyre többen várjuk kedves Vendégeinket!

Ruscona termékek

Minőségi, professzionális anyagok

Egyedi fejlesztésű, professzionális alapanyagok. Németországban és Svájcban laboratóriumi tesztelések után kerülnek gyártásra és nagy része kímélő tulajdonsággal rendelkezik.

Amivel hozzájárulunk vendégeink ápoltságához, szépségéhez

manikűr - orosz manikűr - japán manikűr - gél lakkozás - műkörömépítés - pedikűr

Személyre szabottan dolgozunk

Mit jelent ez?

Amikor hozzánk érkeznek diagnosztizálunk és átbeszéljük az esetleges problémákat, amelynek tudatában kezdődhet a kéz- és lábápolás.

Személyre szabottan alakítjuk ki a legmegfelelőbb körömformát és kiválasztjuk közösen a vendégünk hangulatához, szettjéhez, évszakhoz, alkalomhoz illő színvilágot.

Útravalóként javaslunk otthoni kéz- és lábápolási tippeket.

Minden higiéniás szabályt betartunk, kiemelt figyelmet fordítunk a fertőtlenítésre, szellőztetésre.

Ruscona minden anyaga és eleme tökéletes a professzionális munkához

A Ruscona szlovákiai márka több éves felkészülés után 7 éve született és mára már 4 országban ismerik és szeretik a kéz- és lábápoló szakemberek. A márka tulajdonosa saját elképzelései és ötletei alapján németországi és svájci laboratóriummal együttműködve folyamatosan fejleszti anyagait a szakmai elvárásoknak és innovációknak megfelelően.

Kímélő anyagok

A Ruscona professzionális anyagainak egy része kímélő. Ez jelentős szempont mind a vendégek, mind a szakember részéről.

Ha igényes vagy a munkádra és szeretnél fejlődni kezdőként is várjuk a jelentkezésedet.